רעש אזעקה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    רעש אזעקה

האם יש הגדרה בחוק לגבי הרעש שיכולות להשמיע אזעקות לבית?   אני רוצה לעשות אזעקה בבית שעושה רעש מחריד, בעקבות כמות הפריצות לאחרונה

חוק הרעש….

הי, אסי.
    למיטב זכרוני, בשנת 2011 יצא חוק שעוסק ומגדיר הפרעות ומפגעי רעש, החוק סיווג והגדיר מספר סוגי מקורות רעש, כמו: מערכות מיגון לרכב, מערכות ביתיות, כלי נגינה,…
    אני לא בטוח ב- 100% שאני מדייק אבל זה בהחלט הכיוון לגבי בתים פרטיים:
    – הצופר יופעל במשך לא יותר מ- 6 דקות – בררת המחדל ברוב מערכות המיגון 3-4 דקות.
    – עוצמת קול האזעקה לא תעלה על 87 דציבלים – רוב הצופרים חזקים הרבה יותר אבל הם מותקנים במרחק דבר שיוצר ניחות בעוצמה.
    – בעל הדירה שמפעיל מערכת אזעקה אחראי לתקינות מערכת המיגון, במידה ומערכת המיגון לא תקינה (אזעקות שוו) אסור להדליק את מערכת המיגון.
    בסמוך לצופר, במקום נגיש צריך לרשום את פרטי בעל מערכת המיגון למטרת יצירת קשר.
    – סך כול הצפירות לא יעלה על 30 דקות במצטבר, במידה וההפרעה מתמשכת מעבר לזמן זה ניתן באמצעות שוטר להפסיק את מערכת המיגון עם כל המשמעויות שכרוכות בפעולה זו.

חשוב לציין שהחוק מתייחס לרעש החיצוני המופק מהמבנה, ולא לרעש הפנימי זה שבאמת מציק לגנב…

בזמן האחרון באחת הנסיעות ברכב שמעתי שמשרד לאיכות הסביבה, הגיש הצעת חוק חדשה מחמירה יותר,… שווה בדיקה.

תודה מראש
    ניר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך