אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

מערכות אזעקה אלחוטיות אינן דורשות הכנה מוקדמת להתקנתן והטכנולוגיה שלהן מתקדמת ואמינה יותר בזיהוי כניסה לא חוקית לבית מאזעקות קוויות
 
ישראל סובלת מפריצות מרובות כך שבכל יום ישנו מספר דו-ספרתי של פריצות הן לבתי עסק והן לבתים פרטיים. אופציות המיגון הן רחבות וכוללות התקנת סורגים, אילוף כלב שמירה אך הפתרון הנכון ביותר הינו התקנת אזעקות חכמות אשר ירתיעו את הפורצים שיחפשו מקומות קלים יותר לפריצה ופחות מוגנים. אז אם כבר לרכוש מערכות אזעקות אזי הטוב ביותר כיום למיגון רכושינו הינן אזעקות אלחוטיות מתוחכמות אך קלות להתקנה ותפעול ידידותי גם אם אין ברשותכם בית חכם.
 
אזעקות אלחוטיות למיגון טוב יותר

מערכת אזעקה אלחוטית הינה מערכת חכמה מאוד אשר מצויינת גם לתפעול בתוך בית חכם הנשלט ע"י מחשב מרכזי. היא ידידותית למשתמש ומכילה המון אופציות ותוכנות חכמות למיגון הבית. אז אלו מערכות נמצא כיום בשוק?
 • אזעקה אלחוטית של חברת VISONIC דגם POWER MAX+- בעלת קיבולת של 30 איזורים, מגיעה עם 10 גלאי נפח אלחוטיים, מגנט שהינו אלחוטי להתקנה על חלונות, תריסים או דלת הכניסה, צופר פנימי, סוללות גיבוי למקרה של הפסקת חשמל, צופר חיצוני קווי עם נצנץ, תכנות איזורי יום ולילה, איזורי 24 שעות ועוד, מערכת ניתנת לתפעול מרחוק דרך הטלפון ומתופעלת גם ע"י השמעת קול אנושי וניתן להתקין עליה מגוון גלאים נוספים כמו גלאי בע"ח, וילון ועוד. עלותה כ-2,900 ש"ח.

  יתרונות מערכת זו הם כי היא קלה לתפעול והתקנה עצמית, ניהול של עד 30 איזורים בבית וזה בהחלט מקיף את כל האיזור, המון אופציות מתקדמות אלו איזורים לנטר יותר ואלו פחות כך שניתן להחליט מה חשוב לנו יותר ומה פחות, אפשרויות תכנות גמישות וממשק גרפי עם הסבר קולי ב-22 שפות.

  החיסרונות הינם המחיר אשר מעט יקר וכן אינה מגיעה עם גלאים נוספים אשר תצטרכו לבטח לרכוש באופן נפרד כמו גלאי בע"ח, וילונות, עשן, מים ועוד על-מנת שלא תופעל אזעקת שווא כמעט כל פעם שתהיה תזוזה בבית.
   

 • אזעקה אלחוטית דגם FREEWAVE תוצרת CROW– לוח בקרה שהינו ממוחשב עם 8 איזורים, גלאי נפח אלחוטי, צופר פנימי, יחידת שליטה, סוללת גיבוי, ניתן לשלב מגנטים אלחוטיים ורגילים  וכן גלאים רגילים, מופעלת ע"י מתח רשת ומתריעה מפני כל פריצה, מתאימה לבית, משרד או למפעל. עלותה של המערכת כ-1,400 ש"ח.

  יתרונות המערכת כי הינה חכמה ויכולה לבצע מגוון של פעולות ותוכנות, כמו כן פועלת תקופה ארוכה ללא תקלות, קלה לתפעול ותכנות ומספקת הגנה מפני אזעקות שווא.

  חסרונותיה בכך כי היא יחסית פשוטה יותר ומנטרת עד 8 איזורים כך שלבית גדול מאוד אולי היא לא תספיק לכם, לא מגיעה עם גלאים נוספים אשר ייתכן ותצטרכו כמו גלאי בע"ח, וילונות ועוד אך יחד עם זאת מערכת מספיק טובה להגנה על הבית או המשרד.
   
 • מערכת אזעקה Pima Hunter Pro 832– מיועדת לבית או למשרד ומשלבת יכולות קוויות ואלחוטיות עם ניטור של עד 32 איזורים אלחוטיים או קווים ו-2 איזורי טמפר, 8 תתי-מערכות, 16 מדורים, 24 קודי משתמש ושלטים אלחוטיים עם הראשות שונות למשתמשים, 4 מספרי טלפון לחייגן פרטי ו-4 למוקד, דיווח מוקד בפירוט מלא ועוד.

  יתרונות המערכת כי היא מקיפה עד 32 איזורים שזה יותר ממספיק לכל דירה או בית, מדווחת ל-2 חברות מוקד במקרה הצורך, מגוון של מנגנונים למניעת אזעקת שווא ואימות אזעקה, שליטה על המערכת דרך האינטרנט ועוד.

  החיסרון הוא כי תצטרכו גלאים נוספים אליה וכי ייתכן והיא תהיה מעט מורכבת לתפעול עם עקומת למידה.
 
אזעקה אלחוטית אינה מצריכה חורים ושבירת קירות, התקנה פשוטה ואינספור פונקציות ותכונות לשמירה מלאה ובטוחה על כלל הבית, המפעל או המשרד. רוצים לדעת מהם מחירי מערכות אזעקה לבית ולעסק? היכנסו למחירון המקיף שלנו.
קבל הצעות עכשיו