thehouse.co.il

מחירון התקנת ותיקון מערכות אזעקה המלא

מחירון מערכות אזעקה המלא הכולל את מחירי התקנה ומחירי תיקון וטכנאות. המחירון כולל גם תוספות שניתן לבצע למערכות האזעקה. כמעט בכל מבנה היום, בין אם מדובר במבנה מגורים, מסחרי או ציבורי, אנחנו יכולים למצוא מערכת אזעקה. זה נובע הן בגלל דרישות חברות הביטוח לצורך אבטחת המקום ומימוש תנאי פוליסת המבנה..


אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21

אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21 כשאנחנו רוצים לחוש ביטחון אנחנו מתקינים מצלמות ביטחון במקומות שונים בבית או בעסק. כיום, אפשר לראות את המצלמות מכל מקום ובכל זמן... בטלפון הנייד   התקנת מצלמות אבטחה היא כבר עניין שבשגרה, וכמעט בכל עסק שדואג לביטחון ולבטיחות בו קיימות מצלמות אבטחה או מערכת אזעקות משוכללת או פשוטה. אם בעבר..


קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם

קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם כולנו טובים, כולנו חכמים, אמרו לנו לא פעם. ועדיין, לפעמים הבית שלנו מעט חכם מאיתנו, וטוב שכך. עם ההמצאות הרבות בתחום האבטחה האלקטרונית, אין מקום שנסתר מן העין אם בעבר היינו מסתפקים במפתח וכפתור שלוחצים עליו מרחוק, היום תחום האינטרקומים רק הולך ומשתכלל. בבית פרטי, בבניין דירות ואפילו במשרדים,..


בית חכם מציג – לעקוב אחר הבית מכל מקום

בית חכם מציג  – לעקוב אחר הבית מכל מקום מערכות בית חכם משדרגות פלאים את בטיחות ונוחות הבית גם כאשר אנו בתוך הבית וגם כאשר אנו מחוצה לו   לפני כ-30-20 שנים, מי היה מאמין שניתן יהיה לשלוט על כל הבית דרך המחשב, פלאפון ושזה יהיה נוח ובטוח יותר מאשר בית סטנדרטי ורגיל? בית חכם הינה המצאה חדשה בה כל מערכות הבית מחוברות יחדיו למערכת אחת..


אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות מערכות אזעקה אלחוטיות אינן דורשות הכנה מוקדמת להתקנתן והטכנולוגיה שלהן מתקדמת ואמינה יותר בזיהוי כניסה לא חוקית לבית מאזעקות קוויות   ישראל סובלת מפריצות מרובות כך שבכל יום ישנו מספר דו-ספרתי של פריצות הן לבתי עסק והן לבתים פרטיים. אופציות המיגון הן רחבות וכוללות התקנת סורגים, אילוף כלב שמירה..


מצלמות במעגל סגור - ההצעות הטובות בשוק

כאשר כל יום ישנם מספר פריצות לבתים ברחבי ערים ואנו שומעים בחדשות על מטפלים אשר מתעללים בילדים בעוד ההורים אינם בבית, מצלמות אבטחה במעגל סגור יעניקו לנו שקט נפשי לדעת כי הכל מצולם ומתועד ודבר לא יחמוק מאיתנו. שיטות מיגון הבית שלנו הן שונות ומגוונות. ניתן לגדר את איזור הבית, ניתן..


מצלמות אבטחה נסתרות - הרבה יותר מסרט

במקרה אחד לפחות, שאירע במרץ השנה (2011) הוכיחה מצלמת אבטחה שהותקנה בבית את יעילותה, כאשר עזרה לחשוף התעללות של מטפלת בת 64 בתינוקת בת שנה וחצי, שלא עשתה דבר. המקרים האלו קורים כל יום, לא רק לתינוקות אלא גם לקשישים. מצלמות אבטחה לבית יכולות להציל חיים   קשישים ותינוקות בני יומם חשופים לא..


מצלמות אבטחה - איך זה נראה דרך המחשב

בהיעדר יכולת לאבטח עסק עם כח אנושי במשך 24 שעות, ובהיעדר יכולת משטרתית לעצור פורצים בשעת מעשה, לא נותר אלא לאבטח את העסק באמצעות מצלמות אבטחה מהבית   מה שהיה תחילה מנת חלקן של מבני ביטחון וציבור, הפך במשך השנים לגלולת הפלא של עסקים קטנים וגדולים כנגד פריצות. רישות העסק עם מצלמות אבטחה..


תחזוקה של מערכות אזעקה

תקינותה של מערכת האזעקה הביתית איננה רק עניין של ביטחון הבית, אלא כפי שנראה מיד, מדובר בפרט משפטי חשוב בכל תביעה נגד חברת ביטוח בתי המשפט בישראל כבר נתנו את דעתם ואמרו את דברם בנוגע לתביעות שהוגשו נגד חברות ביטוח, שסירבו לשלם נזקי גניבה בטענה שמערכת האזעקה לא התריעה קודם..


מערכות אזעקה - על ציידים ועל עורבים

נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך שפריצות הן אחת העבירות הנפוצות ביותר בישראל, נכון לשנת 2008, נרשמו 45,000 אירועי פריצות שדווחו למשטרה. מתוכם, רק בכ-7% מהמקרים התגלו חשודים, ואילו רק במקרה אחד מתוך מאה מקרי פריצות הוגש כתב אישים. בשל אותם נתונים עגומים, יותר ויותר משקי בית פרטיים ובתי עסק בישראל..


מצלמות אבטחה - האח הגדול בשירות העסק

בעוד חברות ביטוח דורשות לעיתים מעסקים להתקין מערכות אזעקה כדי להיות מבוטחים אצלן. בעלי עסקים רבים לא מסתפקים בכך ומתקינות גם מצלמות שמאפשרות להם לצפות בנעשה בעסק, 24 שעות   במובן מסוים סיוטו של ג'ורג' ארוול בדבר האח הגדול הגיע לעולם, הרבה לפני שהוא הפך לשם של התוכנית הכי..


מצלמות אבטחה - העין ששומרת עלינו 24 שעות

מצלמות אבטחה - העין ששומרת עלינו 24 שעות על פי נתוני המשטרה, בישראל נפרץ בית כל 15 דקות.  לאור מצב זה, בשנת 2009 החליטה משטרת לכיש כי מאמציה המסורתיים להילחם בתופעת הפריצה לבתים לא הצליחו, והודיעה על נקיטה באמצעי חדש – ציוד כל הבתים במצלמות אבטחה פשוטות המשדרות את הנתונים לאינטרנט   ניתן לראות אם כן כי גם המשטרה מכירה..


סופרנה מול CONTEC - איזה בית חכם יותר?

סופרנה מול CONTEC - איזה בית חכם יותר? לקראת הקיץ העומד בפתח ומביא איתו את עונת השיפוצים, החלטנו לערוך השוואה בין שתי חברות מערכות בית חכם יותר ויותר לקוחות פונים אלו בהתעניינות לגבי האפשרות לשדרוג/יצירת "בית חכם", הן כאשר הנכס המיועד בשלבי תכנון או בניה מוקדמים, הן כאשר מדובר על שיפוץ נרחב,..


בית חכם - על גלאים ועל הפעלה מרחוק

בית חכם - על גלאים ועל הפעלה מרחוק רוצים להיות בטוחים מפני זרים ומפני טעויות אנוש? גלאים, זה הביטחון שלכם בסרטים עתידנים שמופיעים בקולנוע אפשר לראות שבעתיד תהיה קיימת אפשרות להפעיל מכשירים שונים בבית בעזרת תנועה בלבד, למשל להדליק את האור בחדר ברגע שנכנסו אליו ולכבות את האור רק על ידי יציאה מהחדר..


מערכות אזעקה כביטחון אישי

מערכות אזעקה כביטחון אישי כיום, מערכות אזעקה ומיגון אינם עוד מוצרי מותרות, אלא מוצרי חובה מכורח הנסיבות. מאות ואלפי פריצות מתרחשות בכל יום, ואנו לא רוצים חלק מהסטטיסטיקה. ברוב המקרים, הצרכנים יצרכו את מערכת האזעקה לאחר שפרצו להם לבית, החוכמה היא לדעת לפעול לפני שפורצים לנו לבית ולהתקין מערכות מיגון על מנת למנוע את הפריצה, או..


סוגי מערכות טלוויזיה במעגל סגור

סוגי מערכות טלוויזיה במעגל סגור טלוויזיה במעגל סגור הוא שם כולל למגוון רחב של מוצרים, מגוון שעוזר לנו בתור צרכנים להשיג את מבוקשנו במדוייק, אך גם יכול להפריע לחסרי העגה הטכנית שביננו להבין מה בדיוק מנסים למכור לנו. בשורות הבאות ננסה להסדיר מעט את הבלגן בכל הנושא של טלוויזיה במעגל סגור, ואילו פתרונות של טלוויזיה במעגל סגור..


אזעקות לבית - איך הן עובדות?

אזעקות לבית - איך הן עובדות? אזעקות לבית הפכו לא רק למוצר נפוץ, אלא במקרים מסויימים (שנפרט בהמשך) לכורח המציאות. עם זאת, קיימות אלפי מערכות אזעקות לבית שונות, כל אחת מתאימה לתנאי שטח ותקציב שונים. להלן פירטנו כמה נקודות חשובות שצריך לזכור לפני שבוחרים אזעקות לבית. למה בכלל להשקיע בקניית אזעקות לבית? הטיפול בפשעי רכוש,..


אזעקות - המדריך השלם

אזעקות - המדריך השלם ההתקדמות הטכנולוגית יצרה אלפי סוגי אזעקות שונים, והצרכן הממוצע יכול בקלות לאבד את ידיו ורגליו בין מגוון הגישות והאמצעים. להלן ננסה לציין כמה דגשים חשובים לגבי אזעקות נפוצות. אזעקות- בשביל מה? כמות עבירות הרכוש בישראל נמצאת בעליה מתמדת. הרשות המבצעת, או המשטרה, סובלת ממחסור חמור בכוח אדם..


מערכות בית חכם - לתת לבית לעבוד במקומנו

מערכות בית חכם - לתת לבית לעבוד במקומנו לפני שנדבר על דרכי ההתקנה של בית חכם, שומה עלינו להגדיר היטב מושג נפוץ זה. הכוונה היא בדרך כלל למגוון רחב של פתרונות וטכנולוגיות, העושים שימוש בכוח חישובי בעוצמה זו או אחרת לייעול פעילות של מכשירי הבית הביתיים. הרעיון מאחורי בית חכם, באופן אידיאלי, הוא לחבר את כל מכשירי החשמל (בראש ובראשונה אמצעי..


מצלמות אבטחה - המדריך השלם

מצלמות אבטחה - המדריך השלם מצלמות אבטחה הן כלי יעיל ביותר למניעת עבירות רכוש שונות, כמו גם עבירות פליליות ואזרחיות אחרות. עם זאת, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום זה יצרו מגוון כמעט אינסופי של מוצרים ופתרונות אבטחה בתחום של מצלמות אבטחה, מה שעלול לבלבל בקלות את המשתמש הממוצע. אי לזאת, פירטנו להלן כמה סוגים נפוצים של מצלמות אבטחה,..


קהילת בית חכם - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 thehouse.co.il כל הזכויות שמורות
אתר בית חכם מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום בית חכם
מתעניינים בבית חכם? דברו עם מומחה בתחום עוד היום
אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מובילים בתחום - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!