enter-article מצלמות במעגל סגור - ההצעות הטובות בשוק - הבית
אזעקות » מאמרים וחדשות » מצלמות במעגל סגור - ההצעות הטובות בשוק

מצלמות במעגל סגור - ההצעות הטובות בשוק



כאשר כל יום ישנם מספר פריצות לבתים ברחבי ערים ואנו שומעים בחדשות על מטפלים אשר מתעללים בילדים בעוד ההורים אינם בבית, מצלמות אבטחה במעגל סגור יעניקו לנו שקט נפשי לדעת כי הכל מצולם ומתועד ודבר לא יחמוק מאיתנו.


שיטות מיגון הבית שלנו הן שונות ומגוונות. ניתן לגדר את איזור הבית, ניתן להתקין אזעקה וניתן אפילו לאמו כלב שמירה, אך רק מצלמות אבטחה במעגל סגור מספקות מבט כללי על כל איזור הבית, בין אם החצר ופנים הבית.

במאמר זה נסקור 3 חברות שונות המציעות טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות אבטחה במעגל סגור מהמתקדמות ביותר וכן
מצלמות במעגל סגור בעלות פונקציות רבות. כך מאמר זה יעזור לכם להבין קצת יותר אודות מצלמות אבטחה לבית ולבחור את המתאימה לכם ביותר.


ה.ש. טכנולוגיות

חברת "ה.ש. טכנולוגיות" מתמחה בתכנון, ייעוץ, מכירה והתקנה של מצלמות במעגל סגור, ציוד מיגון,
אזעקות, תקשורת ועוד ולה מעל 30 שנות ניסיון. בין לקוחותיה נמנות חברות גדולות וידועות כמו: נובל אנרג'י, רשת כיתן, רשות הטבע והגנים, עריית לוד ועוד. החברה מציעה 2 סוגים של טלוויזיה במעגל סגור, אחת משוכללת יותר ואחת פשוטה יותר אך יעילה לא פחות.

מערכת הקלטה דיגיטלית (DVR)– מערכת מתקדמת בעברית בעלת מסך ידידותי למשתמש ואשר מגיעה עם 4 מצלמות צבע. איכות התמונה גבוהה מאוד לצפייה ישירה וכן לשחזור, ישנה אפשרות לחיפוש חכם ומהיר לפי תאריך ושעה. ה-DVR מאפשר צפייה מרחוק גם דרך האינטרנט והקלטה מרחוק. מגוון אפשרויות נוספות של המערכת הן חיבורה ושילובה עם מערכת אזעקה עצמאית וכן שליחת אי-מייל (דואר אלקטרוני) בעת אירוע ועוד. מחיר המערכת כולל התקנה וכן אחריות לשנה: 3,400 ש"ח.

מצלמה במעגל סגור– אפשרות נוספת פשוטה יותר הינה מצלמה במעגל סגור אשר מצלמת בצבע ומתחברת דרך חיבור AV למסך. ניתן לרכוש מספר מצלמות לכיסוי שטח רחב יותר. מחיר המצלמה כולל התקנה וכן אחריות לשנה: 800 ש"ח.

לפרטים נוספים יש לפנות למשרדי החברה הממוקמים ברחוב קריית יוסף 15, גבעתיים או לטלפן למספר: 03-7329626

מיגון מצלמות אבטחה

חברת "מיגון מצלמות אבטחה" מציעה מגוון נרחב מאוד של מצלמות אבטחה לבית במעגל סגור, שירותי ייעוץ, תכנון והתקנה של מצלמות אבטחה במעגל סגור וכן של טלוויזיה במעגל סגור באופן מקצועי, איכותי ואדיב. המצלמות ברמה הגבוהה ביותר לזיהוי פנים, לוחיות רישוי ועוד.

להלן מספר דגמים מתקדמים אותם תוכלו לרכוש:

מצלמת אבטחה מעבד סוני– מציעה טווח דינמי רחב, קווי טלוויזיה בצבע 560, איכות תמונה crystal clear, ניתנת להתקנה בפנים או בחוץ.

מצלמת אבטחה Superexwave– מצלמה אופקית ברזולוציה גבוהה עם 540 קווי טלוויזיה, צילום וידיאו, ראיית יום ולילה, איזון אוטומטי ATW PRO.

מצלמת כיפה 48 לדים– מצלמה לראיית לילה עם 48 מנורות לדים, עדשה קבועה של 4 מ"מ, 480 קווי טלוויזיה בצבע, טווח אינפרא אדום 30 מטר.
מצלמות נוספות הניתנות להתקנה הינן: מצלמות כיפה, מצלמות נסתרות, מצלמות ממונעות, מערכות הקלטה DVR ועוד.

פרטים נוספים אפשר לקבל בטלפון: 057-9453422


איי.טי מערכות

חברת "איי.טי מערכות" מספקת ייעוץ, ניהול והקמת מערכות הגנה הכוללות בין הייתר גם
טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות אבטחה במעגל סגור ועוד. החברה עוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי האבטחה המתקדמים בשוק ובין לקוחותיה ניתן למצוא את משטרת ישראל, צה"ל, טלעד, ידיעות אחרונות, מטריקס, ביקור רופא ועוד.
להלן מספר דגמי מצלמות במעגל סגור ומצלמות אבטחה אותם תוכלו לרכוש:

שרת  DVRבטכנולוגיית H.264– 100/100 FPS, כולל נפח אחסון של 500 ג'יגה בייט, עכבר לשליטה מלאה על המצלמות, כולל 4 מצלמות אינפרא ברזולוציה גבוהה 540TVL. מחיר: 2,950 ש"ח.

מצלמה ממונעת פנימית– מצלמה פנימית אינפרא, זום X3, הנעת PTZ, אנטי ונדל, Sony Super HAD CCD. מחיר: 1,5CCD/er  אנטי ונדל, Sony Super HAD CCD. מחיר: 1,500 שקל.  

מערכת אבטחה 120 פריים– מערכת הכוללת 16 מצלמות, מחשב, מסך שטוח בעל 17 אינץ' וכן 4 מצלמות צבע CCD. מחיר: 7,700 ש"ח.

מערכת אבטחה 16 מצלמות– מערכת אבטחה הכוללת 16 מצלמות כולל 8 מצלמות צבע עם קול, מחשב ומסך שטוח, צפייה מרחוק ועוד. מחיר: 9,900 ש"ח.
מצלמות ומערכות אבטחה נוספות זמינות: מצלמות אינפרא IR, מצלמות נסתרות, מצלמות כיפה, מצלמות רשת IP ועוד.

לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנות יש לפנות למשרדי החברה ברחוב שדה חמד 16, מבשרת ציון או לטלפן למספר: 0777-868686


יתרונות וחסרונות של טלוויזיה במעגל סגור

היתרונות הם כמובן כיסוי מלא ומוחלט של פנים וחוץ הבית, הקלטה מלאה של טווח המצלמות, שליטה קלה ונוחה על המצלמות, הזזתן, צפייה בקטע מוקלט או חי ובטחון כי דבר לא ייעלם מעיניכם עם מערכות מתקדמות שכאלו.

החסרונות הם שאם עליכם לכסות שטח נרחב תצטרכו מספר מצלמות רב יותר וכאן שהמחיר יהיה יקר הרבה יותר, כמו כן ישנו חסרון אירוני והוא בית אשר מרושת במצלמות אבטחה דווקא גורם למחשבה כי המקום חשוב או מכיל דבר מה בעל ערך, מה שעשוי באופן אירוני למשוך אליו תשומת לב.


במידה ומערכת האבטחה הרצוייה עליכם חורגת מתקציבכם, רכשו תחילה את אמצעי ההקלטה שהוא מכשיר DVR מאחר והוא לב המערכת ובעתיד תמיד תוכלו להוסיף עוד ועוד מצלמות נוספות למערכת הקיימת לכיסוי שטח רחב יותר.

 


 

עוד באותו נושא

מיגון חלונות נגד פריצה - המדריך המלא

מיגון חלונות נגד פריצה - המדריך המלא

חלונות הם לא רק אלמנטים אסתטיים של בית; הם ממלאים תפקיד מכריע באספקת תחושת ביטחון  כללי במרחבי המחיה שלנו. הבטחת אבטחת החלונות שלנו היא...

בית חכם מציג  – לעקוב אחר הבית מכל מקום

בית חכם מציג – לעקוב אחר הבית מכל מקום

מערכות בית חכם משדרגות פלאים את בטיחות ונוחות הבית גם כאשר אנו בתוך הבית וגם כאשר אנו מחוצה לו לפני כ-30-20 שנים, מי היה מאמין שניתן יהיה לשלוט...

אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21

אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21

כשאנחנו רוצים לחוש ביטחון אנחנו מתקינים מצלמות ביטחון במקומות שונים בבית או בעסק. כיום, אפשר לראות את המצלמות מכל מקום ובכל זמן... בטלפון הנייד   התקנת...

אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

מערכות אזעקה אלחוטיות אינן דורשות הכנה מוקדמת להתקנתן והטכנולוגיה שלהן מתקדמת ואמינה יותר בזיהוי כניסה לא חוקית לבית מאזעקות קוויותישראל...

קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם

קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם

כולנו טובים, כולנו חכמים, אמרו לנו לא פעם. ועדיין, לפעמים הבית שלנו מעט חכם מאיתנו, וטוב שכך. עם ההמצאות הרבות בתחום האבטחה האלקטרונית, אין מקום...

string(31) "categoryמצלמות אבטחה"