enter-article מצלמות אבטחה נסתרות - הרבה יותר מסרט - הבית
אזעקות » מאמרים וחדשות » מצלמות אבטחה נסתרות - הרבה יותר מסרט

מצלמות אבטחה נסתרות - הרבה יותר מסרט

במקרה אחד לפחות, שאירע במרץ השנה (2011) הוכיחה מצלמת אבטחה שהותקנה בבית את יעילותה, כאשר עזרה לחשוף התעללות של מטפלת בת 64 בתינוקת בת שנה וחצי, שלא עשתה דבר. המקרים האלו קורים כל יום, לא רק לתינוקות אלא גם לקשישים.

מצלמות אבטחה לבית יכולות להציל חיים

 
קשישים ותינוקות בני יומם חשופים לא אחת להתעללויות של הממונים על הטיפול בהם, כמו במקרה של המטפלת בת ה-64 שהתעללה בפעוטה. 

חשיפת ההתעללות היא משימה כמעט בלתי אפשרית מאחר והזקנים חוששים לדבר והתינוקות עדיין לא יכולים להביע את עצמם. במקרה הזה, המצלמה הוכיחה שאכן הייתה התעללות.
 
כאשר אין
מצלמת אבטחה בבית, המצב הנוצר הוא מילה כנגד מילה, כאשר גם אם יש חבלות, המטפל או המטפלת יכולים לטעון שמדובר בנפילה מקרית ולצאת מזוכה מחמת הספק.
 
סוגים שונים של מצלמות אבטחה נסתרות
 
כמו את רוב המוצרים, גם את רוב מצלמות האבטחה מייצרים בסין, או לפחות חלקים מהרכיבים. רוב המצלמות באות עם מצלמה שנפתחת עד ל-3.6 מ"מ.
 
מצלמת כיפה פשוטה, המצלמה המפורסמת מהתוכנית "האח הגדול", באות ב4 סוגים, כאשר יש מענה לכל מצב תאורה ותזוזה, החל ממצלמות לתאורת יום בלבד, מצלמות גם ליום וגם ללילה, עד מצלמות לבתי ספר ומצלמות עם עדשת זום.
 
מצלמת כיפה לתאורת יום בלבד תעלה עד 400 ש"ח למצלמה בודדת. במרבית האתרים תמצאו מבצעים של 230 ש"ח. הדגמים המתקדמים של מצלמת הכיפה יכולים לעלות גם כפול ויותר, הכל לוי בדרישות.
 
החסרון של מצלמות הכיפה הן שהן לא נסתרות, כל אחד יכול לראות שיש מצלמה ולשנות את התנהגותו בהתאם, כך שיהיה קשה לעקוב אחרי המתרחש.
 
מצלמות אבטחה נסתרות- שעון או מנורה
 
ישנם גם אתרים שמציעים מערכות של 4
מצלמות במעגל סגור, במחיר של 2,000 שקל, במבצע.
 

מצלמות אבטחה נסתרות, לעומת זאת, יכולות לבוא כמעט בכל חפץ שתעלו על הדעת, כשהחפצים הנפוצים ביותר להסתרת המצלמה הם שעון, או מראה, אך ניתן למצוא גם מצלמות נסתרות בתוך גלאי עשן, מפזרי מים וחפצים נוספים כמו עטים ושעוני יד.
 
המחירים למצלמות שעון עם חיישן תוצרת סוני, מתחילים מ230 ש"ח, כאשר יש בהם מיקרופון מובנה. ברוב המקרים הם מתאימים לראיית יום בלבד. השעון מעוצב בצורה אלגנטית, כך שקשה לחשוד שבתוכו מסתתרת מצלמה.
 
מצלמת מראה גם היא בצירוף חישן תוצרת סוני, תעלה 500 ש"ח, בלי מקרופון ועם ראיית יום בלבד, כך שאם ישנם אנשים שצריך לעקוב אחריהם גם בלילה, אולי זה לא הפתרון הנכון.
 
המצלמה מתאימה בעיקר לחניות, שכן היא מותקנת בתקרה לרוב, לעומת מצלמת שעון שתוכלו לשים בכל חדר שתרצו.
 
מצלמות נסתרות הן הדרך הטובה ביותר להשיג שליטה מלאה על הנעשה בבית, בהשקעה חד פעמית של עד 2,000 שקל תוכלו לקבל שקט נפשי, שבמקרה הצורך תוכלו להוכיח שעשיתם הכל כדי להגן על עצמכם ועל יקיריכם ולקבל את הפיצוי שמגיע לכם יותר בקלות


עוד באותו נושא

מיגון חלונות נגד פריצה - המדריך המלא

מיגון חלונות נגד פריצה - המדריך המלא

חלונות הם לא רק אלמנטים אסתטיים של בית; הם ממלאים תפקיד מכריע באספקת תחושת ביטחון  כללי במרחבי המחיה שלנו. הבטחת אבטחת החלונות שלנו היא...

בית חכם מציג  – לעקוב אחר הבית מכל מקום

בית חכם מציג – לעקוב אחר הבית מכל מקום

מערכות בית חכם משדרגות פלאים את בטיחות ונוחות הבית גם כאשר אנו בתוך הבית וגם כאשר אנו מחוצה לו לפני כ-30-20 שנים, מי היה מאמין שניתן יהיה לשלוט...

אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21

אפליקציות לבית חכם – מאבטחים במאה ה-21

כשאנחנו רוצים לחוש ביטחון אנחנו מתקינים מצלמות ביטחון במקומות שונים בבית או בעסק. כיום, אפשר לראות את המצלמות מכל מקום ובכל זמן... בטלפון הנייד   התקנת...

אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

אזעקות אלחוטיות – מיטב דגמי האזעקות האלחוטיות

מערכות אזעקה אלחוטיות אינן דורשות הכנה מוקדמת להתקנתן והטכנולוגיה שלהן מתקדמת ואמינה יותר בזיהוי כניסה לא חוקית לבית מאזעקות קוויותישראל...

קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם

קוראים לכם מלמטה – על אינטרקום ובית חכם

כולנו טובים, כולנו חכמים, אמרו לנו לא פעם. ועדיין, לפעמים הבית שלנו מעט חכם מאיתנו, וטוב שכך. עם ההמצאות הרבות בתחום האבטחה האלקטרונית, אין מקום...

string(31) "categoryמצלמות אבטחה"